Anička jásá: Zázraky se dějí!

Hvězda seriálu Ordinace má v novém roce konečně důvod k velké oslavě!

Sice jí brzy zruší její nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě, kde hraje sestřičku Radku, ale to nic není proti tomu, co zažívala poslední více než rok.

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (25) nyní absolvovala poslední tečku za léčbou. Před pár dny jí lékaři vytáhli trubičku s katetrem, kterým jí zaváděli během léčby rakoviny prsu do těla potřebné léky.

Také vás může zajímat ...

Herečka tomu zařízení říká „komůrka s hadičkou“ a ujišťuje všechny, že jde o mnohem výhodnější a šetrnější proceduru, než když se musí pokaždé používat injekce.

Škoda že rodiče Felix Slováček (77) a Dáda Patrasová (64) nejsou stejně čisté duše jako jejich dcera, talentovaná Anička!

„Člověk přijde, píchne se to, nikde se nemusí hledat žíla, a nijak to nebolí,“ říká. Teď už může pracovat na plný plyn, pokud to tedy umožní i epidemiologická situace.

Velkou radost mají nepochybně i její rodiče, herečka Dáda Patrasová (64) a saxofonista Felix Slováček (77), i když ti na rozdíl od své dcery žádné uznání veřejnosti nesklízejí. Za co taky? Nemine měsíc, aby si o sobě navzájem v médiích nevyměňovali drby, banality a různé nadávky…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama