Anička Slováčková: Práce jí ničí milostný život

Hlavní role v muzikálu, náročné natáčení nekonečného seriálu a k tomu osobní život? Anička Slováčková (22) je po úspěchu v show Tvoje tvář má známý hlas na roztrhání. A to natolik, že se začalo šuškat o rozpadu vztahu s přítelem Filipem Papežem (26).

Nejen, že Anička Slováčková (22) naplno využívá svou popularitu a vzala snad všechny nabídky, co po úspěchu v Tvoje tvář má známý hlas přišly, ale musí stíhat ještě osobní život. S přítelem se prý skoro nevidí a na rodinu čas nemá vůbec.

Také vás může zajímat ...
V Ordinaci získá potřebné herecké zkušenosti

Nezdá se ale, že by nějak trpěli. Dagmar Patrasová (61) a Felix Slováček (74) si libují v mediálním soupeření o to, kdo má zajímavější milostný život a nedochází jim, že dělají ostudu nejen sobě, ale i svým dětem.

Ty by přitom mohly být s trochou štěstí úspěšné díky talentu i bez známého jména. Felix (34) je kupříkladu úspěšný hudebník.

Touží po uznání

Anička se v příštích měsících vůbec nezastaví. Hraje v muzikálu Krysař, hlavní ženskou roli v muzikálu Iago Janka Ledeckého (55) a jako nová herecká posila se objevuje i v Ordinaci v růžové zahradě.

Od rodičů se přehnané chvály nedočká.

Nasadila si opravdu vražedné pracovní tempo. Proč to dělá?

Touží po uznání ze strany rodičů! Tvrdí, že se od nich chvály běžně nedočká. „Do očí nám to neříkají. Moc nás nechválí,“ říká zpěvačka. Že by její rodiče byli opravdu tak sebestřední?

Nezvládá to?

Po půlročním vztahu s přítelem Filipem Papežem (26) přiznala dokonce krizi s tím, že se spolu skoro vůbec nevidí.

Nemá čas ani na návštěvu rodičů. „Má tolik práce, že se skoro doma neukáže,“ stěžuje si Patrasová. Aby Anička ještě stresově náročnou práci neodstonala. Na sociální síti si stěžovala, že se o ni pokouší chřipka a to přitom bylo ještě hezky.

Nestávkuje její tělo, protože si toho na sebe vzala moc?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...