Anička Slováčková: Těší se na dlouhé vlasy

Statečná Anička Slováčková se pere s nebezpečnou rakovinou prsu jako lvice. Vlasy poničené chemoterapiemi konečně dorůstají, z čehož má mladá žena obrovskou radost. Prozatím jsou kratičké, ale Anička má s vlasovou pokrývkou velké plány.

Touží, jak sama říká, po nějaké opravdu šílené barvě, přeje si vypadat jako rebelka. A kdo by se divil – po dlouhém a únavném pobytu v chmurném nemocničním prostředí má právo na nějakou tu roztomilou výstřednost. Vlasy prý budou buďto oranžové, anebo fialové.

Také vás může zajímat ...

Anebo, vymyslí-li si dcera Dagmar Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) nějakou ještě šílenější barvu, tak takové. „Doktoři vyndali všechno, co tam bylo špatně,“ popisuje kurážná Anička průběh léčby.

„Ještě mám cyklus nějakých chemoterapií, ale už je to jen taková doléčba, protože jsem už v podstatě zdravá,“ raduje se a její nejbližší s ní. Nad vodou ji drží také práce, chystá debutové CD. Zpívání s kapelou je smyslem jejího života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...