Anife Vyskočilová: Musela zrušit svůj podnik!

Takový konec slibného podnikání tanečnice Anife Vyskočilová (44) nejspíš nečekala. V centru Prahy si vypiplala útulnou kavárnu. Bylo to jako její dítě, kterému dá všechno a lidé to náležitě oceňovali. Místnosti byly velmi útuně zařízené, plné originálních dekorací.

Například židle měla potažené pánskými košilemi. Zákazníci se tam rádi vraceli. Teď se ale opálená rodačka z Bulharska musí své lásky nedobrovolně vzdát! Na vině přitom není její neúspěch, kavárna jí vynášela a klidně by mohla fungovat dál.

Také vás může zajímat ...

Musí ji ovšem zrušit kvůli majitelům prostor, kteří jí je pronajímali. Mají plány v domě vybudovat něco jiného. Už týdny proto Vyskočilová podnik vyklízí a dokud bylo venku teplé počasí, obsluhovala ještě alespoň na zahrádce.

Kdo by si ale dělal naděje, že Anife rozjede podobný podnik místo toho někde jinde, bylo by to marné. Prý už s kavárenstvím nadobro skončila. I když je to tanečnici zákoitě líto, nehroutí se z toho a bere to spíš jako výzvu, nový začátek úplně odlišné aktivity.

„Je čas začít s něčím novým,“ nechala se slyšet. Prý už vymýšlí další projekt a s vařením kávy to prý nebude mít nic spoečného. Co to bude, však neprozradila. Že by se pustila třeba do provozování fyzioterapeutického salonu po vzoru moderátorky Gabriely Partyšové (40)? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...