Anife Vyskočilová: Opět šlápla vedle a sklízí posměch

Anife zaujme spíš vzhledem než tím, co umí.

Všichni jí už mají plné zuby! ANIFE VYSKOČILOVÁ (44) pořád neví, kde by se uchytila, a tak se prý snaží dostat i tam, kde o ni vůbec nestojí.

Nikdo pořádně neví, čím se Anife vlastně dosud živila. Nyní však máme jasno. Obsadila moderátorský post po Heidi Janků (55) na jedné z českých soukromých televizí. Jenže na rozdíl od své kolegyně nemá údajně žádné moderátorské vlohy.

Také vás může zajímat ...

Chybí jí serióznost?

Anife už neví, kde by se uchytila. Nakonec se nad ní však smilovali na TV Barrandov a rozhodli se zkusit, co v ní je. Dostala příležitost moderovat pořad Aféry. Pořad je především o nevěrách, sexu a úchylkách, takže by to pro temperamentní Anife neměl být problém.

Bohužel ji spíš ale všichni mají zafixovanou jako vypravěčku zábavných historek než moderátorku pořadu, v němž se probírají velmi citlivá témata.

Nejde jí to

Na sociálních sítích se proto strhla diskuse, zdali vůbec do takového pořadu patří. A diváci prý mají jasno. Její moderování je pořádný přešlap. Vždyť se ani po letech v Česku nenaučila správně jazyk. Takže ani v tomto oboru se nadlouho neuchytí. Nebo jí dá televize ještě nějaký čas na to, aby se do své nové role vžila?

Co zkusí příště?

Anife se v kariérní sféře zkrátka nedaří. Kde ale bere peníze na živobytí? Jak je známo, chvíli se pokoušela tančit orientální tance, také si zahrála v jedné divadelní hře. Zkoušela i podnikat. To je podle jejích přátel všechno. Vzhledem k tomu, že vystudovala biotechnologii, o které už ale údajně nic neví, těžko odhadovat, které povolání vyzkouší příště.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama