Anife Vyskočilová:

Svou rodnou zemi neviděla ANIFE VYSKOČILOVÁ (44) dlouhých třiadvacet let. Teď je rozhodla, že je čas to napravit. Vrátí se vůbec ještě do Česka?

O Bulharsku neví nic

Také vás může zajímat ...

Jak většina lidí ví, Anife pochází z Bulharska, jenže o své rodné zemi prý nezná téměř vůbec nic. Proto se to rozhodla změnit. Chce vědět, co se od jejích jedenadvaceti let změnilo.

Má tam přátele

Všechno to má ale jeden háček. Jak nám potvrdila její blízká kamarádka, Anife vůbec neřekla, kdy se má z Bulharska vrátit! Chystá tam snad zůstat delší dobu? Nebo dokonce natrvalo? Nebylo by se čemu divit, má tam prý část své rodiny i někdejší přátele. Někdo dokonce tvrdí, že i svou první velkou lásku.

Hledá lásku?

I to prý může být důvodem, proč do Bulharska jede. Chce najít štěstí tam? Po boku temperamentního muže? Háček je v tom, že v té zemi není vůbec slavná. Vlastně ji v Bulharsku nikdo nezná. Musela by tam začít úplně od nuly. A to se jí určitě chtít nebude. Nebo že by kvůli lásce…?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...