Anna K: Čeká ji operace a ozařování

Před osmi lety jsem si z přístroje udělala kámoše

Zřejmě jí není souzeno žít v klidu a pohodě. Jednou už se ANNA K (51) z rakoviny vyléčila, dnes s ní bojuje znovu. A rozhodně ještě nemá vyhráno. Po osmi letech jí zase budou muset operovat a také bude muset podstoupit další ozařování. A to hned třicetkrát! Většina nemocných ale snáší ozařování snad nejhůř z léčby. Jenže zpěvačka to vyřešila po svém.

Udělala si z něj kámoše

„Před osmi lety jsem si z přístroje udělala kámoše, abych se nezbláznila. Povídala jsem si s ním jako se psem. Chodila jsem totiž každý den,“ prozradila zpěvačka. Anna K nepočítá s tím, že by se léčba neměla zdařit. Už jednou nad rakovinou vyhrála, proč by nemohla podruhé? Plánuje, že už koncem roku se zase postaví na pódium.

Také vás může zajímat ...

Ale do té doby bude muset sebrat všechny své síly, aby její tělo zákeřnou nemoc porazilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...