Anna K má šílenou smůlu!

Co se jí stalo?

Snad Hrstka neodnese přecházením nemoci nějakou horší infekcí.

Už od samého počátku probouzí v divácích účast zpěvačky ANNY K (51) v pořadu StarDance poněkud zvláštní dojmy. Drsná muzikantka oblečená do pastelových barev, závojů a krajky, to se jen tak často nevidí. Anna K ale postupně ukázala, že si své místo v soutěži zaslouží. Ostatně bez nadsázky si úspěch doslova vydřela.

Jenže, jako by někdo nebo něco, bylo od prvních natáčecích dní proti ní. Nejprve si zablokovala krk, pak se ukázalo, že se jí zřejmě rozpadá vztah s dlouholetým partnerem, a dokonce byla obviňována, že hazarduje se svým životem, když po té, co porazila rakovinu, kouří v mezičase natáčení jednu cigaretu za druhou. Aby toho ale nebylo málo, musí chodit na taneční tréninky s rouškou.

Co se stalo tentokrát?

Partner je nakažlivý

Také vás může zajímat ...

Tejpovací pásky na namožené svalstvo a prášky na bolest vystřídaly zdravotnické roušky. Anna K má prostě smůlu a ani chvíli nemá klid. Tentokrát však není nemocná zpěvačka, nýbrž její taneční partner MAREK HRSTKA (27). Chytil někde pořádnou chřipku. Ulehnout do postele ale nehodlá.

„Nějaká Markova chřipka nás nezastaví,“ uvedla zpěvačka.Tak snad má Anna K pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...