Anna K rakovinu porazila. Teď ji trápí zrak

Z bláta do louže. Tak se asi nějak teď cítí zpěvačka Anna K (52). Zákeřnou rakovinu prsu, která se jí po letech opět vrátila sice porazila, ale momentálně se pro změnu začíná ozývat zase její oči. Ač je s podivem, že se až doposud oběšla bez dioptrických brýlí, po padesátce to bez nich asi nepůjde.

Problémy má Anička na dálku i na blízko, což je při jejích povolání, kdy neustále kouká mezi své fanoušky, velký problém. Nemluvě o nekonečném množství kabelů a jiných drátů, které se během vystoupení povalují po pódiu. Hrozí tak, že přijde velmi snadno k nějakého úrazu. „Přestaly mi sloužit oči.

Také vás může zajímat ...

Jsem ve fázi, kdy si musím nechat udělat brýle.Dlouho jsem vydržela bez nich, ale už cítím, že je to nutné,“ potvrdila zpěvačka.

Po dlouhodobé nebezpečné nemoci je ale tahle zdravotní překážka jenom menší úsměvnou komplikací.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...