Anna K: Rozchod s partnerem kvůli nevěře?

Před devíti lety se jí život otočil o sto osmdesát stupňů. Lékaři jí diagnostikovali rakovinu. Zatímco ale jiní by začali přemýšlet nad tím, že je jejich život u konce, ona se nevzdala. Možná to bylo i tím, že už dvacet let stojí věrně po jejím boku hudebník TOMÁŠ VARTECKÝ (47). Nebýt jeho, už tu možná ani nemusela být.

Jenže kam se jejich láska tak nečekaně vypařila?

Také vás může zajímat ...

Nemoc se vrátila

V roce 2009 bojovala s rakovinou poprvé. Chemoterapie jí dala pořádně zabrat. Nevadilo jí ani tak to, že jí bylo špatně a to téměř dennodenně, ale především to, že ztratila vlasy. Prý se kvůli tomu cítila méněcenná. Raději se vůbec neukazovala na veřejnosti, nebrala telefony, neodpovídala na žádné zprávy. Zkrátka se uzavřela do sebe.

Přátelé se nechali slyšet, že vypadala, že jsou to její poslední dny v životě. Ale naštěstí tomu tak nebylo. Herečka nad nemocí vyhrála. Před rokem se ale nemoc nečekaně vrátila a všechno začalo nanovo.Jen o ty vlasy naštěstí nepřišla. A to jí hodně psychicky pomohlo. Proto neztrácela naději ani při druhé sérii chemoterapií.

Zase se sice stáhla do ústranní a snažila se pár měsíců žít jen obklopena svými blízkými, ale říkala si, že když to zvládla poprvé, proč by to nedokázala i podruhé? Povedlo se.

Zase vyhrála.

Zemřeli místo ní

Jak sama říká, údajně jí od rakoviny pomohli její dva psí miláčci. Její lásky Elynka a Toníček totiž zemřeli. Na rakovinu. Zpěvačku to tehdy sebralo snad víc, než když jí lékaři oznámili, že má rakovinu ona.Dlouhé týdny plakala a truchlila, než se dokázala s jejich smrtí smířit. Zároveň je jim prý ale dodnes vděčná. Nebýt jich, možná by prý místo nich zemřela ona.

Podle blízkých přátel ovšem smrt jejích čtyřnohých mazlíčků nebylo a není to jediné, co ji v posledních týdnech a měsících trápí.Údajně se souží i kvůli svému partnerovi Tomáši Varteckému. Už několik dlouhých týdnů prý nezveřejnila na svých sociálních sítích nic, co by alespoň vzdáleně naznačovalo, že jsou stále spolu.

Oba sice svorně tvrdí, že ano a velmi se milují, ale jejich chování ukazuje na něco zcela jiného.Přátelé se údajně shodují v tom, že se mezi nimi muselo stát něco, co ti dva aktuálně řeší tím, že se nevídají. Někteří si myslí, že si hudebník našel jinou ženou. Párkrát byl prý viděn ve společnosti jisté tmavovlásky, která se k němu tiskla víc, než je společensky vhodné.

Jiným se ale zase nechce věřit, že by jednadvacetiletý vztah jen tak zahodil.

Na druhou stranu je pravda, že po tolika letech už si mají jen málokteré páry co říct.

Stál při ní v těžkých chvílích

Kolegové na celou situaci okolo Anny K ale zase mají zcela jiný názor. Po několika svých letních koncertech údajně nejela hned domů, jak má ve zvyku, ale přespávala v hotelu.Kdo zpěvačku dobře zná, ví, že hotely nesnáší. Proto pokaždé, když koncertuje, ať je to kdekoli po Česku, vždycky se vrací domů. Letos ovšem udělala několikrát výjimku. Z jakého důvodu?

Že by si snad začala naplno užívat života s novým milencem? V minulosti se ocitla v podezření, že má něco se svým tanečníkem ze StarDance MARKEM HRSTKOU. Údajně teď ale byla několikrát viděna ve společnosti mladšího muže, kterého ovšem nikdo z jejích přátel nezná.

Tomáš při ní stál v těžkých životních chvílích, dodával jí sílu bojovat, byl zároveň i jejím nejlepším kamarádem, ale teď, když je konečně zdravá, je možné, že se chce od své minulosti zcela oprostit.

Potřebuje klid

Poslední rok Anna K nedělá nic jiného, než že pracuje. Je to pro ni prý jediný lék, který skutečně zabírá. Pracovat od rána do večera, na nic nemyslet a věnovat se jenom svým fanouškům. Ti jí rovněž věrně stojí po boku po celou dobu pěvecké kariéry.Stále patří mezi nejoblíbenější české zpěvačky a její koncerty bývají beznadějně vyprodané.

Háček je ovšem v tom, že jí lékaři naopak neustále doporučují klidový režim. Už jednou se rakovina vrátila a nikde není psáno, že je definitivně potížím konec a nemohla by vrátit potřetí. O tom však zpěvačka pochopitelně nechce nic slyšet. Doma by se prý unudila a kromě zpívání ji baví už jen jedno – její nový pejsek, kterého si letos na sklonku května pořídila… Na 22.

prosince má prý naplánovaný poslední letošní koncert.

Zároveň má být posledním na dalších pár měsíců.

Příliš riskuje

Ač totiž tvrdí, že je plná energie a elánu, podle přátel tomu tak úplně není.Alespoň ne v soukromí, když jí nesledují žádné kamery ani fanoušci. Každé vystoupení ji totiž nadměrně unavuje. I zdravého člověka dokáže vyčerpat, když vstává téměř každý den za svítání a chodí spát dlouho po půlnoci.Volných dnů přitom mívá poskrovnu. Je tedy načase zpomalit.

Další rok v tak vysokém životním tempu by nemusel dopadnout vůbec dobře. Dokonce by vše mohlo vyústit v obrovskou katastrofu. Další návrat zákeřné rakoviny.Nedávno zpěvačka sama uznala, že ji následky léčby stále provázejí.

A ještě pár měsíců bude trvat, než její tělo zapomene na těžkou, avšak nezbytnou léčbu.

Pauza, nebo skutečný konec?

Kvůli prodělané chemoterapii stále nemůže vycházet na sluníčko. Také ji trápí zadržovaná voda v těle, která jí v létě způsobila bolestivý otok paže. Letní koncerty pro ni tak byly mnohem víc vysilující než všechny ostatní koncerty dohromady.Už prý i přestala chodit na společenské akce a na své přátele měla poslední dobou čím dál méně času.

Ač vypadá na pohled zdravě, stále to prý ještě není ono. A dlouho nebude. Pokud ji zároveň sužuje i její milostný život, je pochopitelné, že potřebuje chvíli oddych.Fanoušci se ale bojí, že jakmile jednou ze své pracovní rutiny vypadne, jen těžko se jí bude naskakovat zpátky. O konci kariéry prý ale neuvažuje. Nikdo však dopředu neví, co bude za měsíc, natož za rok.

A pokud po jejím boku nebude stát muž, který by ji psychicky podržel, těžko bude zvládat ten samý zápřah jako letos.

Proto je její návrát ve hvězdách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...