Anna Polívková: Kdy už bude mít dítě?

Bít jako šílené by měly biologické hodiny herečky Anny Polívkové (37), dcery legendárního klauna Bolka Polívky (67). Předchozí generace žen v jejím věku už vychovávala děti navštěvující střední školu, jenže Anna to vidí úplně jinak.

Je součástí velké rodiny, její plodný otec má šest přiznaných dětí, aniž kdo ví, kolik po ulicích pobíhá jeho nepřiznaných potomků. Anička je tudíž zvyklá hlídat mladší sourozence či dva malé synovce, a tak má pocit, že kolem ní pobíhá spoustu dětiček.

Tím bohužel jen klame samu sebe. Užívá si života, a protože její výrazně mladší partner, tanečník Michal Kurtiš (26), nikam nespěchá, netlačí na pilu ani ona. Dítě rozhodně chce a kupodivu se nebojí toho, že by později měla problém s jeho početím.

Vše ponechává na osudu a s úsměvem tvrdí, že malí sourozenci a synovci úspěšně fungují proti tikotu biologických hodin. Být sestra nebo teta je výborná role. Malí ji zbožňují, ona je nemusí vychovávat, rozdivočelé je vrátí rodičům a jde na veselý večírek.

Také vás může zajímat ...

Tento postoj je lehkomyslný. V sedmatřiceti letech už by měla Anička o dítě usilovat. Čím dřív přijde, tím líp..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...