Anna Polívková: Přešla z bláta do louže

Dluhy bude splácet do konce života

Herectví jí nevynáší a zpívání jí nejde. Co bude dál?

Jako herečka si moc peněz nevydělá, navíc o tom, že by šla z jedné role do druhé, nemůže být ani řeč, a tak se ANNA POLÍVKOVÁ (38) rozhodla, že se dá raději na zpívání. Jenže to prý dceři slavného herce BOLKA POLÍVKY (67) příliš nejde. Podle svědků, kteří ji slyšeli naživo, zpívá nejistě a ještě se jí třese hlas. Takže, jak se říká, se akorát dostala z bláta do louže.

Ani jako zpěvačka si tedy nejspíš kariéru nevybuduje.

Pomůže jí otec?

K penězům by jí snad mohl pomoci její slavnější otec Bolek, ale ten má svých starostí dost. Dluh, který mu zůstal po farmě v Olšanech, bude nejspíš splácet do konce života a pak zřejmě i jeho děti. Proslýchá se, že dluží 36 milionů korun! Jeho dceři proto nezbude nic jiného než se začít poohlížet po výnosnějším byznysu než je zpívání a hraní.

Také vás může zajímat ...

V této branži dělá tolik lidí, že uživit se v ní mohou opravdu jen ti nejlepší.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...