Anna Slováčková: Bojí se otci i zavolat

Se svými rodiči se snažila vždy vycházet co nejlépe, jenže to je minulostí. Felix Slováček (75) už je údajně svou milenkou Lucií Gelemovou (35) zmanipulovaný takovým způsobem, že se bojí trávit jakýkoliv čas s kýmkoliv jiným.

Hlavně kvůli tomu pak mají strach kontaktovat svého otce i Anna Slováčková (22) s jejím bratrem Felixem Slováčkem (35). Ti už si neberou servítky a označují Gelemovou za manipulátorku a ženu, která z jejich otce pouze tahá peníze a zneužívá ho.

Také vás může zajímat ...

Už jsou v takové fázi, že se bojí otci zavolat. Chtěli to udělat v okamžiku, kdy se na sociálních sítích objevila fotka jejich otce s milenkou, kteří působili jako řecký bůh a jeho otrokyně. „Tátovi nemáme odvahu zavolat,“ shodli se.

Báli se, že by byl na straně Gelemové a jen by je s jejich připomínkami odbyl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...