Anna Slováčková: Utápí v sobě žárlivost

Jsou si podobné?

I kdyby byla sebevíc zamilovaná, svého partnera by na sebe nenechala vztáhnout ruku.

Jedna ze soutěžích druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas, ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ (21), se právě díky účasti v tomto zábavním pořadu těší obrovské popularitě, a tak se jí nové kšefty jen hrnou. Jednu z mnoha pracovních příležitostí, které se nedávno s radostí chopila, je role Desdemony v připravovaném muzikálu JANKA LEDECKÉHO (54) Iago.

Ten vypráví příběh Shakespearova Othella a hlavním hrdinou je tu Iago, ambiciózní pobočník Othella. Jednou z klíčových postav muzikálu je právě ta Aničky, jejíž Desdemona se bude potýkat se žárlivostí.

Jak to zvládne?

Nedává nic najevo

Také vás může zajímat ...

A jak je na tom sama herečka s touto mnohdy nepěknou vlastností? „Jsem žárlivá asi tak jako každý, kdo miluje svého partnera. Žárlím si však vevnitř, v tichosti. Žádné scény nedělám,“ přiznala čerstvě zamilovaná Slováčková. „Myslím, že jsme si s Desdemonou v různých věcech podobné, ale já mám asi, na rozdíl o ní, větší hrdost.

Chlap by mi jednou zkřivil vlásek a už bych se s ním nikdy neviděla,“ dodala Anna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...