Anna Slováčková: Vztah na bodu mrazu

Z úrazu chodit získala si srdce spousta ratolestí, ale dodnes má problém s tím získat si srdce své dcery. Po delší době Anička Slováčková (23) promluvila o svém vztahu s matkou Dádou Patrasovou (62) a rozhodně to není nic, co by matka chtěla slyšet.

Ze svého dětství si totiž pamatuje spíš chůvy, než tvář svoji vlastní matky. „Pořád byla jen v práci, strkala nás chůvám,“ vzpomíná Anička, která zřejmě své matce stále ještě neodpustila. Své matce vyčítá, že se jí ani jejímu bratrovi Felixovi (35) v dětství vůbec nevěnovala. Přitom jak známo, děti jediné po čem touží, bylo být často maminkou.

Také vás může zajímat ...

Neustálé vyčítání

Což se jim prý v jejich případě bohužel nesplnilo. Dáda se však obhajuje tím, že pracovala právě kvůli dětem. Je dost těžké najít správnou rovnováhu mezi povinnostmi doma a v práci. Bohužel to se Dádě dětem nyní už těžko vysvětluje, což ji velmi trápí. Pochopí to Anička s Felixem někdy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...