Anti-age potraviny

I jídlo může pomáhat proti stárnutí. Nečekejte zázraky, ale určité potraviny nějaký vliv na jeho zpomalení prokazatelně mají. Které to jsou?

Tučné ryby

Mořské ryby, zejména losos, obsahují zdravé tuky, které udržují hladkou pleť a zdravé vlasy, omega-3 mastné kyseliny a antioxidant astaxanthin, který zlepšuje elasticitu kůže.

Ovesné vločky

Ovesné vločky obsahují vápník, draslík, zinek, nenasycené mastné kyseliny a hodně bílkovin. Usnadní vám boj s kily navíc a pomohou udržet hezčí pokožku. Jako součást pleťových masek působí proti akné, dehydrované a unavené pleti.

Také vás může zajímat ...

Borůvky

Mají vysoký obsah antioxidantů, které fungují jako prevence proti stárnutí a vzniku vrásek. V borůvkách najdete vitamin C, minerály jako hořčík, draslík a železo. Jsou výborné pro spalování tuků, hlavně v oblasti břicha, a zmírňují příznaky menopauzy.

Avokádo

Avokádo je plné vitaminů C, E a K. Zdravý tuk z avokáda omezuje vznik vrásek, proto se využívá pro pleťové masky, jako vlasový zábal vyživuje vlasy, pomáhá proti únavě a také se spalováním břišního tuku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...