Astrální cestování: Metoda houpačky

Možná vás překvapí, že astrální cestování není vůbec složité. Svým způsobem je to vlastně určitý druh relaxace, kdy se dostáváte za hranici svého bytí, abyste se očistili. Vyzkoušejte to s námi.

1 Pořádně se uvolněte a začněte rytmicky dýchat.

Také vás může zajímat ...

2 Představte si nedaleko od sebe houpačku v pohybu a pomalu se do jejího houpání vžijte. 3 Pomyslně do této situace vstupte a usaďte se na houpačku.

4 Nyní si představte, že jste se sami stali houpacími pohyby.

5 Výkyvy houpačky následně zvětšujte a jejich intenzitu se snažte co nejlépe vnitřně prožít.

6 V okamžiku, kdy křivka houpacích pohybů dosáhne maxima, zůstaňte „ve vzduchu“, prohlédněte si prostor, v němž se nacházíte a podívejte se dolů na Zemi jako na glóbus.

7 Při tomto letu vesmírným prostorem odhazujte nečistoty ze svého těla, které vás vnitřně trápí a ještě jste se jich nezbavila.

8 Mějte pocit, že jste vyplněni veskrze vlitou pozitivní energií a světlem, jimiž je celý vesmír prostoupen.

9 Vraťte se na Zemi a svým tělem přitom pomyslně vytvářejte kanál, jímž budete spojeni s energetickým prostorem, v němž jste před tím pobývali.

10 Poté se vraťte do místnosti, kde se nacházíte.

Zůstaňte několik okamžiků v klidu a všechny své dosavadní dojmy podrobte rozboru. Snažte si vše zapamatovat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama