Avokádová pomazánka

Suroviny:  4 zralá avokáda  2 rajčata  1 cibule  2 stroužky česneku  3 zelené chilli papričky  50 g čerstvé natě koriandru  mořská sůl  citronová kůra  tortillové lupínky Postup:  Avokáda rozpůlíme a vyjmeme pecku.

Oloupeme je a dáme do mísy. Rozmačkáme je vidličkou nebo šťouchadlem na brambory. Rajčata nakrájíme na kostičky, cibuli a česnek nadrobno. Z chilli papriček odstraníme semena a nasekáme je najemno. Koriandr rozsekáme pro změnu nahrubo.

Vše přidáme k avokádu. Pokapeme citronem, osolíme a dobře promícháme. Ihned podáváme s tortillovými lupínky na nabírání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama