Až moc se pozoruje

Málokdo ví, že jejím aktuálně největším koníčkem jsou nemoci a jejich studium. Petra Černocká (70) je ve svém živlu pokaždé, když se začne o nějaké chorobě mluvit.

A čím je zvláštnější, tím je pro ni zajímavější. Ostatní sice hned prchají od stolu, když se zpěvačka začne vyptávat. U tématu je totiž schopná vydržet i dlouhé hodiny.

Také vás může zajímat ...

Je to velký hypochodr

Údajně je to proto, aby později, až ji něco bude trápit, ihned věděla, jaká nemoc ji schvátila. Pochopitelně se s přibývajícím věkem začala víc a víc pozorovat, a jakmile ji někde píchne nebo zabolí, podle příznaků, které si zapsala, může na devadesát procent určit správnou diagnózu.

Lékaři z ní ale příliš nadšení nejsou. Navíc se i stává, že se do svého studia ponoří tak moc, až si něco z toho doopravdy vnutí. A teď v létě je to ještě mnohem horší, neboť toho nemá příliš na práci. Kam až chce zajít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...