Babčáková závidí svým kolegyním!

Herečka Simona Babčáková (44) nikdy nepatřila mezi krásky showbyznysu a s její hereckou kariérou to také není žádná velká sláva. V současné době se objevuje více v seriálech než ve filmech. Není proto divu, že představitelka Simony z Comebacku, o sobě podle svých slov často pochybuje a bojuje se závistí.

Úspěch a krása jejích kolegyň ji mnohdy přivádějí k šílenství. „Ona má mnoho talentů v jednom těle a ještě je krásná a inteligentní, vtipná, šarmantní a zamilovaná. No nechutný,“ rozpovídala se herečka o své kamarádce Adéle Stodolové (38).

Vzhledem k tomu, že Babčáková není údajně ve společnosti příliš oblíbená, měla by svou závist možná trochu mírnit.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...