Babica prohrál soud o průjem

Televizní kuchař Jiří Babica (55) si asi dodnes nadává za svůj nápad naložit do bedny stejky a jet si zagrilovat s našimi vojáky do provincie Lógar v neklidném Afghánistánu.

Do té doby bezvadná kariéra utrpěla vážnou trhlinu, když se v tisku objevily zprávy, že jeho grilovačku odnesla polovina vojáků na základně těžkým průjmem. Jiří se nechtěl dát a deník, který zprávu pod titulkem Babicovy stejky odpravily české vojáky okamžitě zažaloval a původně opravdu vysoudil omluvu a 400 000 korun.

Také vás může zajímat ...

Nyní ovšem Vrchní soud v Praze rozsudek zrušil s tím, že článku po formální stránce nelze nic vytknout. Babica tvrdil, že po uveřejnění článku měl problém s prodloužením smlouvy na Nově a jeho kuchařka a zeleninová směs se začaly špatně prodávat.

Požene Jiří afghánský průjem až do Štrasburku???

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...