Badinková míří po dvou letech zpátky do televize!

Před více než dvěma lety odešla Michaela Badinková (37) ze seriálu Ulice, aby se mohla postarat o svého druhého, tou dobou ještě nenarozeného potomka. Teď se ale vrací na televizní obrazovky jako nová láska Petra Rychlého (50) alias Čestmíra Mázla.

Co ale celé dva roky vůbec dělala a proč se rozhodla hrát v jiném seriálu? Podle známých se jí role učitelky Lenky Hejlové příliš nezamlouvala. Že by pomýšlela na víc a teď po uplynutí dvou let se bála, že už do Ulice nezapadne?

Vyřešila to bravurně, ovšem otázkou zůstává, zdali by se právě teď, jen dva roky po narození své druhé dcery Emílie (2), měla pouštět do tak časově náročného seriálu, jakým je Ordinace. A nebojí se náhodou její partner Jan Teplý ml. (37), že si tu najde nového partnera?

Také vás může zajímat ...

Ordinace je totiž známá tím, že si v našel svou lásku a spřízněnou duši nejeden herec či herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...