Bambucká péče pro vaši pleť

O tom, že bambucké máslo má skvělé účinky, není pochyb. Ne nadarmo je tento produkt nazýván jako africké zlato. Co je na něm tak výjimečného?

Bambucké máslo má naprosto blahodárný vliv na naši pokožku. Pokud chcete dosáhnout hladké pleti, stačí ho použít jen velice málo.

Také vás může zajímat ...

Pro zklidnění

Bambucké máslo dokáže pokožku nejen zvláčnit, ale má i hojivé účinky. Podporuje rychlejší hojení kůže, kterou zacelí a zklidní. Hodí se pro osoby s citlivou nebo poškozenou pokožkou, ale i pro jedince s mastnou pletí, protože neucpává póry.

Nespočet využití

Je celá řada možností, jak ho můžete použít. Bambucké máslo pomáhá krotit rozčepýřené vlasy, zklidňuje pokožku po štípnutí hmyzem a po přidání pár lžiček másla do horké koupele vytvoříte kouzelnou olejovou lázeň. Využít jej můžete i jako balzám na rty, krém na nehtové lůžko, na potírání jizev či jako péči po holení nohou.

Prevence stárnutí

Bambucké máslo obsahuje pět mastných kyselin, které jsou výborné pro naši pleť a činí ji zdravou, hladkou a pružnou. Podobně jako další oleje je i bambucké máslo považováno za skvělou prevenci proti stárnutí, jelikož stimuluje tvorbu kolagenu. Obsažené vitaminy A a E zase udržují pokožku vláčnou a zabraňují předčasným vráskám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama