Banánového šoumena ohryzaly piraně

Každý, kdo kdy viděl show Daniela Nekonečného (52) si asi položil otázku, kde končí estráda a začíná psychická porucha. Nedávno Dan narazil za svého pobytu v peruánské džungli, kam se jezdí rekreovat za spřáteleným šamanem.

Už dříve se šoumen mazlil v Thajsku s tygry v zooparku, ale v deštném pralese nedocenil, že ne každé zvířátko se chová přátelsky. Když se rozhodl pro koupačku v jednom z přítoků Amazonky, podcenil zdejší vodní žoužel a záhy pocítil, že je okusován piraňami. Ale nebyl by to Dan, aby z nepěkné příhody nevytěžil příjemný zážitek. „Šamanova dcera mi zranění olizovala, jak to dělají šelmy.

Také vás může zajímat ...

Až potom přišly ke slovu bylinky a masti.

Dělo se to téměř v objetí její poloochočené anakondy a v přítomnosti jaguára, který jí s čištěním ran vydatně pomáhal,“ vzpomíná blaženě Dan.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama