Bára Basiková: Návrat k manželovi?

Tak tohle by asi nikdo nečekal. Rozvod zpěvačky Báry Basikové (54) a jejího manžela Petra Poláka (38) už všichni brali jako hotovou věc. Že jdou od sebe, měla potvrdit i sama zpěvačka s tím, že si však zůstávaji na blízku kvůli synovi Theodorovi (8).

Polák se měl odstěhovat od Báry o jeden blok dál, společný život v jedné domácnosti ale údajně už nepřicházel v úvahu. Podle nejnovějších svědectví to ale na rozchod vůbec nevypadá! Nejenže Polák denně vodí syna do školy, stejně, jako tomu bylo předtím.

Teď navíc byl viděn v centru Prahy s Bárou, jak spolu pokojně kráčí ruku v ruce. Zpěvačka do Poláka láskyplně zavěšená… Takhle přece rozchod nevypadá! Jak to tedy mezi těmi dvěma je? Bylo to celé snad jen falešný poplach? Nebo se dvojice záhy po rozchodu opět usmířila? A nebo je to všechno jen milosrdným divadlem pro malého Theodora?

Rozpad rodiny by mohl nést těžce.

Také vás může zajímat ...

.. Znamená to tedy, že manželé opět vrkají zamilovaností jako hrdličky? Snad to čas ukáže v jasnějších obrysech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...