Bára Basiková: Úplně rezignovala na vzhled

Hlas má stále jako zvon

Již třetí manželství se rozpadlo zpěvačce Báře Basikové (55). To ovšem jednomu na náladě nepřidá. Umělkyně má evidentně na muže smůlu, a tak si teď nejspíš řekla, že už není oč se snažit.

Z dalšího vztahu má pochopitelně hrůzu, neboť komu by se chtělo zkrachovat počtvrté? Napůl zhroucená zpěvačka tudíž zcela rezignovala na svůj vzhled. Čas od času mívala sklony k baculatosti, se kterou ovšem tvrdě bojovala přísnými dietami.

Také vás může zajímat ...

S tím vším je konec, Bára si dala předsevzetí, že se nebude zbytečně namáhat, protože to jednoduše nemá smysl. Už o sebe nepečuje tak jako dřív. Nechodí na cvičení, zapomněla, že existují salony krásy či zdravá strava, na kterou donedávna pěla nadšené ódy.

Nejvíce si vždy potrpěla na úpravu vlasů, byla tím až posedlá. Pamatujeme si ji jako rusovlásku i coby brunetku, v posledních letech jsme ji vídali jako blondýnku. Bavilo ji pohrávat si s účesy a zejména s barvami.

A dnes? „Nechávám to teď být. Takže budu klidně šedivá,“ mává rukou zahořklá zpěvačka. Šedivé vlasy má prý už od třiceti let, je na ně zvyklá. Je smutné, kam až ji dohnali muži. Asi se propadá do depresí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...