Bára Basiková vyhodila své hudební trofeje!

Hlasy fanoušků skončily v popelnici

Bára se se svými cenami rozloučila bez mrknutí oka.

O pořádné pozdvižení se nejspíš nechtěně postarala BÁRA BASIKOVÁ (53), která úplně klidně přiznala, že se zbavila všech hudebních trofejí, které za svou kariéru nasbírala. Neprodala je ani je nevěnovala na žádné dobročinné účely.

Zpěvačka si to usnadnila možná až příliš. Slavík v odpadcích Basiková sice zdůrazňuje, že si každého ocenění váží. Přesto jí dlouholetá přízeň fanoušků evidentně nestojí za to, aby symboly svých úspěchů schraňovala.

Zpěvačka prozradila, že se všech ocenění zbavila před čtyřmi lety. „Nevešlo se mi to všechno do bytu a stěhovala jsem se ještě do menšího,“ snaží se obhájit svůj čin. Co že tedy se svými dvěma bronzovými a jedním stříbrným Slavíkem, Andělem, Bratislavskými lyrami a dalšími trofejemi provedla? „Prostě jsem to dala do popelnice,“ říká klidně Bára.

Také vás může zajímat ...

„Normálně v těch krabicích, ve kterých to všechno bylo,“ dodává zcela bez emocí Bára.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...