Bára Basiková: Zaskočila ji puberta

Pubertu nikdo nezastaví. Cloumá i synem Báry Basikové, Theodorem (11). „Den co den bojujeme s mobilem,“ postěžovala si zpěvačka, které se nelíbí, že chlapce pohlcují moderní technologie.

„Mně to vadí. Neříkám, že by si děti měly hrát s dřevěnými klacíky, jako to dělali naši rodiče nebo prarodiče, ale něco na tom je. Myslím si, že se to všechno projeví až za pár let,“ podotýká se strachem.

Také vás může zajímat ...

S Theodorovým otcem, hercem Petrem Polákem (41), se rozvedla, ale jako tátu jej chválí. „Ve výchově jsme zajedno a musím říct, že Petr je daleko přísnější a důslednější.

Vysvětlujeme Theovi, kde jsou hranice, a snažíme se mu nabídnout jiné alternativy. Chodí se do divadla, muzea, na výstavy, výlety a koncerty,“ říká Bára.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama