Bára Jánová: Fanoušci útočí: Jsi hubená jak papír

Pomluvy fanoušků snáší Bára Jánová čím dál hůř. Odmala snila o herectví a nesnadno se k němu dostávala, nepřijali ji na konzervatoř, vystudovala obchodní akademii a několik let pracovala jako úřednice.

A tak si zřejmě představovala, že jakmile se sen promění ve skutečnost a ona se stane seriálovou hvězdou, bude její životní pouť procházkou růžovým sadem. Zjištění, že je skutečnost úplně jiná, téměř fyzicky bolí.

Také vás může zajímat ...

Báru paradoxně trápí opačný problém než většinu žen: je příliš vyzáblá. Je to dobře vidět i v televizi. Ač kamera opticky přidává asi sedm kilogramů,

Bára představující ve Slunečné potvoru Sylvu Popelkovou i tak vypadá jako pírko. „Schytávala jsem to už na základce a na obchodce,“ říká. „Zkrátka tu štíhlost máme v rodině.

A schytávám to i teď, protože lidé mají pocit, že hubeným se může říct: jsi hubená jak papír, a neuvědomí si, že hubeným to může ublížit stejně, jako když se posmíváte obézním.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...