Bára Jánová: Tak přece se vdala. Ale jen v seriálu

Svatbu ve Slunečné si uspořádala Bára Jánová, která v seriálu připomínajícím pohádku o Popelce představuje zlou sestru Sylvu Popelkovou.

Herečka dostala na výběr troje svatební šaty. „Jedny šaty byly moc princeznovské, druhé takové střídmé, ty by Sylva asi nechtěla, a třetí padly,“ vypráví, co se dělo v kostymérně. Svatba dopadla katastrofálně. Prospěchářská Sylva se vdávala kvůli majetku, a když se krátce po obřadu dověděla, že ji novomanželova strana oklamala a má jen dluhy, zuřila.

Také vás může zajímat ...

Svlékla se ze svatebních šatů a zmizela do Prahy. Sama Bára by podobnou svatbu, jako měla Sylva, samozřejmě za nic na světě nechtěla, na jednom by se se seriálovou dvojnicí shodla: líbil by se jí obřad venku. Ale to vše je hudba vzdálené budoucnosti.

Bára není typ do domácnosti, kariéra je pro ni vším. Pravda, má přítele Vítězslava Bečku (25) a pěje na něj hotové ódy, ale to je zřejmě jen zastírací manévr. Na někoho se vázat je to poslední, co má emancipovaná kráska v úmyslu.

Rovněž její slova o tom, že se chce vdávat na Mysu Canaveral, odkud startují rakety do vesmíru, potvrzují, že to se svatbou nemyslí vážně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama