Bára Jánová: Tohle žádnou ženu nepotěší

Ne vždy mají herečky na růžích ustláno. I herectví je v mnoha směrech rizikové povolání, filmové či seriálové scénáře mohou předepisovat třeba facku nebo ránu pěstí do nosu.

Ale zrovna na fyzické násilí si Bára Jánová, hvězda seriálu Slunečná, nestěžovala, zato se jí přihodila jiná věc, pro ženu nepříjemná srovnatelně s fackou.

Také vás může zajímat ...

Měla jsem z natáčení zničené vlasy, jak se to pořád kulmuje, tupíruje, žehlí, já mám vlasy slabé,“ svěřila se ustaraně. Teď se pyšní novým účesem z vlasů kratších, než měla dřív.

Vysušená a poničená hříva ožila, je lesklejší a pevnější. Vyskytly se však hlasy, že Bára vypadá starší. „Vypadám na svůj věk,“ rázně herečka odmítá všelijaké zlomyslníky, kteří jí kazí radost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama