Bára Kodetová: Chválí domácí sex

Co by za to jiné ženy daly! S manželem v posteli po patnácti letech vztahu – to nebývá bůhvíjaké terno.

Opačnou zkušenost má Bára Kodetová, ta si milostné hrátky s Pavlem Šporclem (47) nemůže vynachválit. „Před nedávnem na mě překvapeně koukala jedna má kamarádka, když jsem jí řekla, že jsem stále do Pavla zamilovaná.

Také vás může zajímat ...

Chybí mi, když je dlouho pryč, a stále mě přitahuje,“ líčí herečka. „Není pro mě důležité, jestli je nalíčená nebo v domácím oděvu. Je pro mě přitažlivá ve všem,“ libuje si houslový virtuos. Obě hrdličky vzpomínají teď ve vánočním čase na první rande.

Pavel pozval Báru na sushi, ta ho ale nikdy předtím nejedla a byla z toho nervózní. Úsměvné je, že houslista v té době nehledal žádný vztah, chtěl hlavně svobodu. O tu ho lstivá Bára vzápětí připravila.

A bylo to zjevně dobře. Bára a Pavel si vybavují i první hádku. Došlo k ní o silvestra. Pavel chtěl až do rána zpívat s cimbálovkou, Bára byla proti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama