Bára Kodetová: Koupil jí Pavel Šporcl zlatou klec?

Jsou to už tři roky, co se PAVEL ŠPORCL (45) rozhodl vzít si svou partnerku BARBORU KODETOVOU (47) za manželku. Vychovávají spolu tři dcery, LILY (17) z Bářina prvního manželství, VIOLETU (11) a SOPHII (9).

A zřejmě i proto, že jde už o velké slečny, se manželé rozhodli zainvestovat do velkého rodinného domu. V Říčanech u Prahy koupili nádhernou vilu, za kterou prý dali víc než 24 milionů korun.

Také vás může zajímat ...

Zadlužili se

Všechno ovšem neplatili ze svého, ale zadlužili se u banky v podobě hypotéky.

Je ale zvláštní, že tak úspěšná dvojice musela dojít k takovému řešení. Že by nenašetřili dost peněz ze Šporclových houslových vystoupení, nebo v době, kdy Bára ještě aktivně hrála v dobře placených seriálech? Je pravda, že Kodetová po boku Šporcla hraje čím dál méně a musí ji tedy živit on.

Nechtěl si takhle manželku jen zavřít do zlaté klece, aby na něm byla závislá? To se ale muzikant bude muset ještě hodně otáčet, aby uživil rodinu a ještě splácel hypotéku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...