Bára Munzarová a Martin Trnavský: Manželství jde ke dnu?

Několik let žili na psí knížku, a nejspíš věděli proč. Herečka Bára Munzarová (47) se za svého muže Martina Trnavského (49), vdala teprve minulý rok. Deset let spolu žili a svatbu nikdy nijak nepotřebovali. Prý byli šťastní i bez papíru. Potom se ale přece jen rozhodli svou lásku oficiálně zpečetit. Od té doby je ale jejich vztah horší a horší.

Litují toho?

Také vás může zajímat ...

Od svatby je prý všechno tak trochu jinak. Oba manželé cítí větší tlak a nějak se nedokážou uvolnit. Přitom předtím spolu vycházeli úplně normálně a žádné hádky je netrápily. To se ale teď prý říct nedá. Hádají se častěji než předtím a jejich blízcí o ně začínají mít strach.

Podle nich je mnohem jednodušší se jen tak rozejít než se rozvádět, a nechápou, proč spolu zrovna po svatbě přestali vycházet.

Jako by se svatbou jejich vztah změnil

Začíná snad Munzarová s Trnavským svatby tak trochu litovat? Mají sice stvrzení o tom, že jsou oficiálně svoji, ale na jejich vztahu se to podepsalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...