Bára Munzarová: Tajná svatba!

A je to tady. Už před nedávnem jsme psali, že v rodině Munzarových se chystá velká sláva – svatba hrečky Báry Munzarové (46) s jejím kolegou Martinem Trnavským (48), s nímž žije už deset let. Tahle informace se k nám v té době dostala úplnou náhodou, protože dvojice své velké plány do poslední chvíle úzkostlivě tajila.

Až nyní přišli s tím, že už jsou svoji. „Přišel ten správný čas,“ řekl k tomu Trnavský s tím, že pozvali jen rodinu a pár přátel. „Svatba byla jen v úzkém kruhu, taková zahradní slavnost,“ sdělil. Obřad byl opravdu skromný a netradiční, protože se konal přímo na zahradě u domu Munzarových.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě herečka brala ohledy na své nemocné rodiče, kteří nemohou cestovat nikam daleko. Maminka Munzarové, herečka Jana Hlaváčová (80) kvůli své Parkinsonově chorobě dokonce ani nevychází z domu. A možná touto radostnou událostí chtěla Bára přinést trochu světla do strastiplného stáří právě matky a otce.

Ujistit je, že mohou být klidní, že si jejich dcera našla opravdovou oporu, na kterou se může spolehnout a bude stát při jejím boku v dobrém i ve zlém. Snad tedy tenhle manželský svazek hercům vydrží. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...