Bára Munzarová: Tajná svatba!

A je to tady. Už před nedávnem jsme psali, že v rodině Munzarových se chystá velká sláva – svatba hrečky Báry Munzarové (46) s jejím kolegou Martinem Trnavským (48), s nímž žije už deset let. Tahle informace se k nám v té době dostala úplnou náhodou, protože dvojice své velké plány do poslední chvíle úzkostlivě tajila.

Až nyní přišli s tím, že už jsou svoji. „Přišel ten správný čas,“ řekl k tomu Trnavský s tím, že pozvali jen rodinu a pár přátel. „Svatba byla jen v úzkém kruhu, taková zahradní slavnost,“ sdělil. Obřad byl opravdu skromný a netradiční, protože se konal přímo na zahradě u domu Munzarových.

Zřejmě herečka brala ohledy na své nemocné rodiče, kteří nemohou cestovat nikam daleko. Maminka Munzarové, herečka Jana Hlaváčová (80) kvůli své Parkinsonově chorobě dokonce ani nevychází z domu. A možná touto radostnou událostí chtěla Bára přinést trochu světla do strastiplného stáří právě matky a otce.

Také vás může zajímat ...

Ujistit je, že mohou být klidní, že si jejich dcera našla opravdovou oporu, na kterou se může spolehnout a bude stát při jejím boku v dobrém i ve zlém. Snad tedy tenhle manželský svazek hercům vydrží. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...