Bára Munzarová: Tak ráda by se vdávala!

Pravda, do bílých krajek se už jednou oblékla, a to v den, kdy se vdávala za herce Jiřího Dvořáka (50). Manželství trvalo sedm let, rozpadlo se v roce 2009.

Nyní žije Barbora Munzarová (45) s charismatickým hercem Martinem Trnavským (47). Je zřejmé, že k němu vzhlíží a obdivuje ho. Ráda by stála v bílých šatech před oltářem podruhé. Přála by si, aby ji partner požádal o ruku a učinil z ní svou ženu.

Také vás může zajímat ...

Zatím to vypadá všelijak. Trnavský je muž, který svou svobodu uctívá nade vše. Vůbec to ale neznamená, že by Báru nemiloval. Naopak. Je to jeho osudová láska. Jen se nechce vázat. Myslí si, že je hlavní, že si jeden druhého váží a mají se rádi.

Jejich skutečné lásce předcházela ta seriálová. Při natáčení Ordinace v růžové zahradě zjistili, že si skvěle rozumí. Mají podle Trnavského na vše velice podobné názory, stejný smysl pro humor, oba nade vše milují divadelní práci a v neposlední řadě Divadelní spolek Frída, jehož prostřednictvím rozdávají divákům radost a pozitivní energii.

Jejich soužití je téměř idylické, a tak se herečka snaží partnera přimět, aby ji už konečně požádal o ruku. Ale to by také mohla chtít uvěznit vichřici do malé skříňky. Trnavský se své svobody bez boje nevzdá.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...