Bára Munzarová tátu musí poslouchat

Herečku Báru Munzarovou (45) všichni znají jako usměvavou vyrovnanou ženu, nikoho by asi nenapadlo, že by si v dětství měla prožít nějaká traumata. Na své rodiče Luďka Munzara (84) a Janu Hlaváčovou (79) nikdy nedala dopustit.

Bydlí s nimi pod jednou střechou, se vším jim pomáhá, stará se o ně… „Vždycky zavolám o patro níž, že je zvu na oběd a oni přijdou,“ sdělila Munzarová. O to překvapující jsou zvěsti o tom, jak to měla Bára se svým tátou za mladých let.

Také vás může zajímat ...

Až do její dospělosti nad ní držel pevnou ruku. Bez svolení tatínka Munzarová nesměla nic!.

Otec ji dokonce málem připravil o kariéru! Zatímco v dnešní době je běžné, že z mladých talentů udělají hvězdy média, Bára měla utrum. Nesměla komunikovat s novináři, dokud neměla za sebou dostatečně dlouhý rejstřík významných rolí.

Alespoň tak jí to naordinoval tatínek. „V době, kdy Munzarová ještě nebyla moc známou herečkou, jsme s ní chtěli udělat rozhovor. Vše bylo napsané a připravené do tisku, když do redakce zavolal pan Munzar a zakázal nám rozhovor vydat.

Podle jeho slov jeho dcera ještě nic nedokázala, takže nemá právo být v novinách. Rozhovor tedy nevyšel,“ vypráví redaktorka magazínu. Jak řekl otec, tak se stalo. „Bára byla důkladně vycepovaná.

Rodiče ji drželi z krátka. Nikdy si ale slůvkem nepostěžovala,“ prozradila na ni její bývalá spolužačka z DAMU..

Klobouk dolů před Munzarovou, že se i tak dokázala ve své branži prosadit a vydobýt si místo jedné z nejobsazovanějších divadelních, filmových i seriálových hereček. A co je ještě chválihodnější, pro své rodiče by i přes jejich diktování udělala všechno.

Třeba se svého milovaného herectví úplně vzdala. Jana Hlaváčová trpí těžkými depresemi a údajně i Parkinsonem a Luděk Munzar bojuje s rakovinou, proto si vyhradila čas jen na péči o rodiče. „Jsem šťastná, že jsem si udělala čas, protože jim mám co vracet,“ říká vděčně.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...