Bára Munzarová: V zajetí smůly!

Co se herečce přihodilo?

V současné době je herečka naštěstí už v pořádku!

Herečka BÁRA MUNZAROVÁ (44), kterou si diváci jistě pamatují z Ordinace v růžové zahradě coby Pavlu Pusenskou, si v posledních dnech vyloženě užívá. Bohužel se ale nejedná o žádné příjemné zážitky, nýbrž přesně naopak. Nedávno měla obrovský strach, že nedokáže kvůli zdravotním problémům dokončit nasmlouvanou práci.

Trápil ji obrovský zánět zubu, a navíc si utrhla hlasivky! „Ten zub mě vzal během dabingu filmu Hledá se Dory! Bylo to nepříjemné, ale kloktání mi pomohlo,“ svěřila se Bára, která je na černé listině dabingu. Utržené hlasivky však byly daleko větším problémem. Bolestivé zranění si přivodila, když se snažila vykreslit rybku, kterou jí režisér svěřil.

Mnohem pernější chvilky si ale herečka užila ve chvíli, kdy jí zavolali novináři a zeptali se jí, jestli její otec LUDĚK MUNZAR (83) ještě žije. Mysleli si, že zemřel. To prý bylo hodně nepříjemné, jinak ale vzhledem k tomu, že se nikde moc neukazuje, nečte o sobě alespoň žádné nesmysly.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...