Bára Munzarová: Zanedbává manžela?

Herečka Bára Munzarová (46) prochází náročným životním obdobím. Je úspěšná herečka, má stálý přísun práce. Věnuje maximální péči rodičům, kterým vděčí za herecké geny, Janě Hlaváčové (80) a Luďkovi Munzarovi (85). Oba mají značné zdravotní potíže a pozornost dcery jim jistě pomáhá.

Cítila totální vyčerpání

Také vás může zajímat ...

Pár let ale Munzarová žila v tak vysokém tempu, až se ocitla na hranici kolapsu. Opakovaně přicházely situace, kdy jí tělo v návalu práce a povinností začínalo vypovídat službu.

Došlo i na úrazy a pocit naprostého vysílení. K tomu se herečce začal komplikovat i milostný život. Jejímu partnerovi Martinu Trnavskému (49) se asi začalo zajídat, že je partnerka buď v práci nebo u rodičů, a začal čím dál častěji vyrážet za zábavou sám.

Tělo jí už úplně vypovídalo službu

Munzarová nakonec podle svých slov prošla radikální změnou a svůj život teď zase drží pevně v rukou. S Trnavským se zasnoubili a herečka zřejmě ubrala na pracovním tempu. Vztah se jí snad zachránit podařilo, ale nebude teď zase zanedbávat rodiče? A jestli bude delší dobu omezovat práci, unese to vůbec rodinný rozpočet?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama