Bára Nesvadbová: Bojí se strašidel

Po otcově smrti se Bára Nesvadbová rozhodla prodat exkluzivní pražský byt a přemístit se na venkov. Došla ve svých přehnaně romantických představách tak daleko, že sháněla zchátralý zámek.

To jí rozmluvil realitní makléř. Když jí ukázal rodinný domek v obci Měchenice, Bára neváhala, dům si ji získal. No nekupte příjemnou vilku s výhledem na Vltavu! Spisovatelka se přesto přiznala, že se jí zpočátku po Praze se všemi jejími výhodami a atmosférou stýskalo.

Také vás může zajímat ...

Co horšího, byly tu slyšet divné zvuky: šramot, přecházení, podezřelé praskání, nic, co bych znala z pražského činžaku. Vilka je z roku 1913 a poslední majitelka zemřela přimo zde. Bára se lekla, že koupila dům s duchy.

Byly to toulavé kočky. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...