Bára Štěpánová asi přijde o byt!

Klidně si žijte jako bohém, ale ne jako ignorant! Takové je poselství posledního maléru Báry Štěpánové (57), představitelky sestry Babety z Ordinace.

Je sice zkušenou exekuční harcovnicí, už nejeden finanční malér odvrátila, ale dražbě svého bytu 1+1 na pražských Vinohradech se mohla v klidu vyhnout!

S bývalým manželem, kdysi úspěšným podnikatelem Lubošem Rychvalským (52) nežije už přes dvacet let, ale dlouhé roky otálela s rozvodem a i když si v roce 2009 vzala hudebníka Miroslava Barabáše (48), spadl její byt rozhodnutím exekučního správce do společného vlastnictví bývalých manželů, a tedy do exekuce. Restauratér Rychvalský dluží celkem 3 242 892 Kč!

Také vás může zajímat ...

On a Bára se z toho nějak vyhrabou, ale dost tím ztížili start do života dceři Dominice Rychvalské (25), která v bytě bydlí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...