Bára Štěpánová: Dá se snad herečka na politickou kariéru?

Herečka BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ (58) se potácí v problémech. Z jejího okolí čím dál častěji přicházejí znepokojující zprávy. Bývala veselá, temperamentní. Co se stalo?

Kolegové o ní vždycky rádi mluvili s nadšením a líčili, jak dokázala jenom svým příchodem do šatny rozsvítit atmosféru. Pak ale postupně přišel zlom a dnes se jí dokonce někteří lidé začínají vyhýbat. Bára Štěpánová (58) se na počátku devadesátých let aktivně účastnila politiky a dodnes o ní ráda mluví.

Také vás může zajímat ...

Ale od chvíle, kdy dostala její vrchní sestra Babeta Trefná výpověď v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a hrozilo, že v seriálu Štěpánová skončí, to jde s herečkou od desíti k pěti.

Už se s ní nedá mluvit

Před časem se zjistilo, že zřejmě mají s manželem Miroslavem Barabášem (55) dluhy, protože na jejich rozlehlý dům bylo uvaleno zástavní právo. Jako naschvál začala ve stejnou dobu herečka dostávat méně pracovních nabídek a zahlédnout ji dnes jinde, než v seriálu, je skoro zázrak. Letos v letních měsících například živořila jenom v několika zájezdových představeních mimo Prahu.

Zároveň si její známí čím sál častěji stěžují, že se s Bárou už skoro nedá mluvit.

Názor ano. Ale dokola?

Problém je v tom, že její zápal pro politiku, do které amatérsky fušuje čím dál častěji, přerůstá zdravé meze. Řada lidí se s ní přestává bavit, protože mají obavy, že by je hned zatáhla do debaty o politice. A kdo s ní nesdílí její názory, může se snadno dočkat toho, že se s ním nadobro rozkmotří.

Herečka má bezpochyby jako každý občan právo, vyjadřovat svobodně své politické názory, ale Bára jako by ztratila smysl pro zdravou míru.

V posledních měsících téměř non-stop zásobovala sociální sítě svými úvahami a apely na veřejnost kvůli politické situaci.

Místo herečky politička

Pokud chce dosáhnout změny v něčem, co kritizuje, proč nevstoupí aspoň do komunální politiky? Tam by své ambice mohla uplatnit a nemusela by jimi „kalit vodu“. Navíc taková změna profese určitě pomohla vyřešit finanční problémy. Jestli se bude ale dál vyžívat jenom v neustálém „školení“ svých kolegů, za chvíli už s ní nebude chtít nikdo pracovat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama