Bára Štěpánová: Má ho ráda i bez peněz

O vztahu k manželovi, trumpetistovi Miroslavu Barabášovi (58), promluvila nezvykle otevřeně: „Čím měřit, že se má člověk dobře?

Pro mě to je mít vedle sebe člověka, kterého mám ráda.“ O životním partnerovi i po dvaceti pěti letech ří, že je do něho pořád zamilovaná.

Také vás může zajímat ...

Přitom nelze tvrdit, že by jí Barabáš zajistil živobytí v bůhvíjakém luxusu. „Jezdíme třináct let starým autem, máme hypotéku a nebudu zastírat, že máme dluhy vůči finančáku,“ přiznává hvězda Ordinace v růžové zahradě.

Na dovolené nebyli už dávno i proto, že splácet dům není jen tak. Letos nepojedou tím spíš, Bára natáčí i v létě: „V žádném případě seriálem neopovrhuji. Tady se pozná, je-li herec dobrý, nebo špatný, víc než na divadle.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...