Bára Štěpánová: Není jí škoda?

Z role do role šla v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. V roce 1982 se objevila v dnes již legendárním filmu Jak svět přichází o básníky, kde hrála výstřední spolužačku hlavního hrdiny, Bedřišku.

Také vás může zajímat ...

V té době ji lidé už poznávali na ulici a obdivovali ji pro její nepopiratelný talent. Byla zrozena pro komické role energických a dobře vyvinutých ženštin. Po roce 2000 začala bohužel stagnovat, herectví se ocitlo na vedlejší koleji, věnovala se hlavně moderování, pro nějž je ovšem její zjev snad až příliš výrazný.

Proto nastoupila do vlaku nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárňuje zdravotní sestru Babetu. Účinkování ve filmech pověsila Bára Štěpánová na hřebík. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...