Bára Štěpánová přišla o dům kvůli dluhům!

Platí dluhy bývalého manžela?

Kdy skončí její trápení s exekutory?

Hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 BÁRU ŠTĚPÁNOVOU (57) dohnala minulost. Její bývalý manžel nasekal mnohamilionové dluhy a herečka teď musí platit.

Smůla jako by se herečce s ohnivou kšticí lepila doslova na paty. Není to tak dávno, co médii proběhla informace, že Štěpánová dluží na zdravotním pojištění. Následně jí byla zastavena vila kvůli dluhům současného manžela. A teď tohle!

V polovině prosince musela herečka přihlížet tomu, jak se její pražský byt na Vinohradech draží v elektronické dražbě na internetu.

Finanční problémy

Také vás může zajímat ...

Je zjevné, že bývalý manžel LUBOŠ RYCHVALSKÝ (52) má nemalé finanční potíže. Podle našich informací je proti němu v současné době vedeno devět exekucí v celkové hodnotě přesahující tři miliony korun! Proč ale herečka platí dluhy bývalého? Podle právníka zřejmě vznikl v době, kdy byl byt předmětem společného jmění manželů.

V každém případě nezbývá než doufat, že tímto trápení s exekutory pro herečku končí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...