Bára Štěpánová: Skončí v Ordinaci?

Největší noční můra herečky Báry Štěpánové (56) je zase tady. Už poněkolikáté se totiž mluví o tom, že její svérázná zdravotní sestřička Babeta z Ordinace v růžové zahradě brzy zmizí z televizních obrazovek.

Jak je to možné? Vtipnou a zábavnou Babetu mají přece diváci velice rádi. Scenáristé televize Nova nic nepopírají ani nepřiznávají, spíš takzvaně mlží. Z televize se šíří opatrné zvěsti, že Ordinace, jako každý seriál, prochází vývojem.

Není to nic neobvyklého, některé tváře je prostě čas od času potřeba vyměnit. To tedy není dobrá zpráva pro Báru Štěpánovou, která teď obrací každou korunu. Dřív budili s manželem Miroslavem Barabášem (54) dojem pohádkově bohaté dvojice, a to zejména díky Barabášovu podnikání.

A právě toto podnikání je bohužel nakonec uvrhlo do svízelné životní situace. Šeptá se, že manželé splácejí astronomické dluhy. Luxusní vila v anglickém stylu v Zákolanech, která patří Barabášovi a kde manželé společně žijí, je v ohrožení.

Také vás může zajímat ...

Dojde k jejímu prodeji? Snad ne, protože přijít o práci i vilu by bylo příliš kruté..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...