Barbora Basiková: Úplně se sesypala

Ruply jí nervy, jak se říká. Kdo by se divil? Muzikálová hvězda již dospěla do středního věku, má za sebou tři divoké rozvody a prochází složitým obdobím také po pracovní stránce.

Jak se ukázalo během natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas, který koronavirová pandemie kupodivu nedokázala zastavit, zpěvačka je na dně. „Jsem smutná.

Také vás může zajímat ...

Celkově z té situace, každý den mi někdo volá, že přišel o práci nebo dostal výpověď,“ rozplakala se během rozhovoru s moderátorem soutěže. Jak známo, zpěvačka, s níž vždy cloumaly emoce, současnou pandemii prožívá těžce.

Nejdřív rebelsky tvrdila, že opatření proti covidu-19 jsou zbytečná, pak se zapřísahala, že nemoc sama prodělala, aniž si toho všimla. Zato její psychika utrpěla ohromnou ránu. Pořád pláče, mluví o smrti, o kamarádech, kteří už pomalu nemají co jíst. Jestli někdo potřebuje, aby virus patřičně zeslábl a přestal konečně škodit, pak je to Bára Basiková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama