Barbora Hrzánová: Přiznala touhu po ženách!

Každý z manželů si může užívat s kým zrovna chce?

Mezi českými celebritami není zrovna ve zvyku přiznávat svoji sexuální orientaci či odlišné touhy. Když už se o někom spekuluje, spíše se to snaží ututlat. To ovšem není příběh herečky Barbory Hrzánové (54), která ve své knize odhalila své pravé já.

Přiznala tak, že pokud ucítí, že něco vychází ze srdce, je jí docela jedno, zda je to muž, nebo žena. „Vž dy c k y jsem byla divná. Ač jsem se strašně snažila, nikdy se mi nepovedlo stát se tou běžnou, normální holčičkou.“ vysvětluje v knize. Dokonce zašla tak daleko, že prozradila i jména žen, které ji velmi zaujaly.

Také vás může zajímat ...

Jako osudové označuje setkání se zpěvačkou Anetou Langerovou (31), která je právě jednou z nejvíce známých žen s homosexuální orientací.

Přejde
náklonnost
v něco víc?

Její city k ní začaly prý u očí a z těch to seběhlo ke všemu dalšímu. Jak se k situaci postaví její manžel Radek Holub (54)? Jelikož byl v roce 2011 načapán, jak se líbá s neznámou brunetkou a Hrzánová mu to očividně odpustila, pravděpodobně si navzájem dovolí různé úlety.

Budou spolu dál spokojeně žít, nebo je přiznání rozdělí úplně?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...