Barbora Jánová: Miluje Lukáše Langmajera?

Barbora Jánová (31)

Miluje Lukáše Langmajera?

Také vás může zajímat ...

Koho opravdu miluje? Nalézt odpověď na tuto otázku není zase tak jednoduché. Lidé z jejího okolí to vidí tak, že představitelka Sylvy Popelkové ze Slunečné miluje v prvé řadě svou slibně se rozjíždějící kariéru a nehodlá ji měnit za cokoli jiného.

Za rodinný život už vůbec ne. Báře nesmírně vyhovuje, že nikdo neví nic určitého, protože se o svá největší tajemství nechce dělit, ale není tomu tak dávno, co se nešťastně podřekla.

Když byla tázána, kdo ze seriálových kolegů jí připadá nejpřitažlivější, bez vteřiny zaváhání odpověděla, že Lukáš Langmajer (40). A jsme doma! Ostatně právě s Langmajerem strávila spoustu času v posteli, v seriálu byli milenci. Samozřejmě není pravda, že bych byla pod peřinou nahá,“ dotčeně objasňuje.

„Mívám podprsenku nebo tílko, kterému shodím ramínka.“ Ale i tak se ti dva už velmi dobře znají. Odpověď na nebezpečnou otázku herečku zradila, neboť Lukáš je ženatým tatínkem malých dvou dětí. S takovým by se zaplést neměla, to by zákonitě vedlo ke katastrofě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama