Barbora Munzarová: Měli vážnou dopravní nehodu!

Vážná zranění?

O brovské štěstí měli minulý týden BÁRA MUNZAROVÁ (45) a její partner MARTIN TRNAVSKÝ (47). Ve večerních hodinách totiž se svým autem projížděli kolem Rašínova nábřeží, když do nich zezadu narazil automobil! A aby toho nebylo málo, do auta, které do nich nabouralo, vrazilo ještě policejní auto. Bohužel se nehoda neobešla bez zranění. Co se stalo?

Kdo se zranil?

Když chtěli dát známí herci na přechodu přednost chodci, auto za nimi bohužel nedobrzdilo. Stejně tak nestačil zastavit ani policista. Ten se dokonce při srážce zranil. Musela pro něj přijet záchranná služba a odvézt ho do nemocnice na kontrolu. Přibližná škoda se prý odhaduje na 100 000 korun. Herci ale měli štěstí. Mohli také dopadnout mnohem hůř.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...